30PTFESTRVIO500
Description
HOOKUP STRND 30AWG 600V VIO 500'
DataSheet
30PTFESTRVIO500 PDF
Cable Type:Hook-Up
Wire Gauge:30 AWG
Jacket (Insulation) Diameter:0.032" (0.81mm)
Jacket (Insulation) Thickness:-
Length:500.0' (152.4m)
Voltage:600V
Operating Temperature:200°C