CRT16-5WH-100
Description
HOOK-UP STRND 16AWG WHITE 100'
DataSheet
CRT16-5WH-100 PDF
Cable Type:Hook-Up
Wire Gauge:16 AWG
Jacket (Insulation) Diameter:0.172" (4.37mm)
Jacket (Insulation) Thickness:-
Length:100.0' (30.5m)
Voltage:25kV
Operating Temperature:-90°C ~ 200°C