30PTFESTRORA25
Description
HOOK-UP STRND 30AWG 600V ORG 25'
DataSheet
30PTFESTRORA25 PDF
Cable Type:Hook-Up
Wire Gauge:30 AWG
Jacket (Insulation) Diameter:0.032" (0.81mm)
Jacket (Insulation) Thickness:-
Length:25.00' (7.62m)
Voltage:600V
Operating Temperature:200°C