22UL1007STRYEL500
Description
HOOKUP STRND 22AWG 300V YLW 500'
DataSheet
22UL1007STRYEL500 PDF
Cable Type:Hook-Up
Wire Gauge:22 AWG
Jacket (Insulation) Diameter:0.062" (1.57mm)
Jacket (Insulation) Thickness:0.016" (0.41mm)
Length:500.0' (152.4m)
Voltage:300V
Operating Temperature:105°C