WH24-04-1000
Description
WIRE-300V 24GA YL STND
DataSheet
WH24-04-1000 PDF
Cable Type:Hook-Up
Wire Gauge:24 AWG
Jacket (Insulation) Thickness:-
Length:1000.0' (304.8m)
Voltage:300V
Operating Temperature:90°C