WH20-06-1000
Description
WIRE 300VHU 20GA STND
DataSheet
WH20-06-1000 PDF
Cable Type:Hook-Up
Wire Gauge:20 AWG
Jacket (Insulation) Thickness:-
Length:1000.0' (304.8m)
Voltage:300V
Operating Temperature:90°C