24UL1007STRBRO250
Description
HOOKUP STRND 24AWG 300V BRN 250'
DataSheet
24UL1007STRBRO250 PDF
Cable Type:Hook-Up
Wire Gauge:24 AWG
Jacket (Insulation) Diameter:0.056" (1.42mm)
Jacket (Insulation) Thickness:0.016" (0.41mm)
Length:250.0' (76.2m)
Voltage:300V
Operating Temperature:105°C