CRT18-2BK-100
Description
HOOK-UP STRND 18AWG BLACK 100'
DataSheet
CRT18-2BK-100 PDF
Cable Type:Hook-Up
Wire Gauge:18 AWG
Jacket (Insulation) Diameter:0.105" (2.67mm)
Jacket (Insulation) Thickness:-
Length:100.0' (30.5m)
Voltage:10kV
Operating Temperature:-90°C ~ 200°C