WH26-04-1000
Description
WIRE-300VHU 26GA YEL STND
DataSheet
WH26-04-1000 PDF
Cable Type:Hook-Up
Wire Gauge:26 AWG
Jacket (Insulation) Thickness:-
Length:1000.0' (304.8m)
Voltage:300V
Operating Temperature:90°C