CRT16-2WH-50
Description
HOOK-UP STRND 16AWG 10KV WHT 50'
DataSheet
CRT16-2WH-50 PDF
Cable Type:Hook-Up
Wire Gauge:16 AWG
Jacket (Insulation) Diameter:0.111" (2.82mm)
Jacket (Insulation) Thickness:-
Length:50.00' (15.24m)
Voltage:10kV
Operating Temperature:-90°C ~ 200°C