18PTFESTRRED100
Description
HOOK-UP STRND 18AWG 600V RD 100'
DataSheet
18PTFESTRRED100 PDF
Cable Type:Hook-Up
Wire Gauge:18 AWG
Jacket (Insulation) Diameter:0.069" (1.75mm)
Jacket (Insulation) Thickness:-
Length:100.0' (30.5m)
Voltage:600V
Operating Temperature:200°C