30-W-50-020
Description
WIRE WW 30AWG PVDF WHITE 4" 50PC
DataSheet
30-W-50-020 PDF
Part Status:Active
Wire Gauge:30 AWG
Conductor Diameter:0.010" (0.25mm)
Length:0.333' (101.60mm, 4.00")
Jacket (Insulation) Material:Polyvinylidene Fluoride (PVDF)
Jacket (Insulation) Diameter:0.019" (0.50mm)