30-W-50-030
Description
WIRE WW 30AWG PVDF WHITE 5" 50PC
DataSheet
30-W-50-030 PDF
Part Status:Active
Wire Gauge:30 AWG
Conductor Diameter:0.010" (0.25mm)
Length:0.417' (127.00mm, 5.00")
Jacket (Insulation) Material:Polyvinylidene Fluoride (PVDF)
Jacket (Insulation) Diameter:0.019" (0.50mm)