R24Y-0100
Description
WIRE WW 24AWG PVDF YELLOW 100'
DataSheet
R24Y-0100 PDF
Part Status:Active
Wire Gauge:24 AWG
Conductor Diameter:0.019" (0.50mm)
Length:100' (30.5m)
Jacket (Insulation) Material:Polyvinylidene Fluoride (PVDF)
Jacket (Insulation) Diameter:0.030" (0.76mm)