B44030J0075B000
Manufacturer
TDK EPCOS
VIGOR # :
Description
AL-ELKO AL-ELKO
Catalog
Accessories
DataSheet
B44030J0075B000 PDF
Type Description
Series:B44030
Package:Bulk
Part Status:Active
Accessory Type:Mounting Bracket
For Use With/Related Products:Round Can Types
Device Size:2.953" Dia (75mm)
Specifications:Screw Clamp Type Bracket
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
MAL804324061E3
MAL804324061E3
MNT BRACKET FOR ROUND CAN TYPES
1245860036A
1245860036A
BRACKET HARDWARE FOR 36D PARTS
C5S-32.000-18-1015-X-R
C5S-32.000-18-1015-X-R
CRYSTAL 32.0000MHZ 18PF SMD