
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | RCE |
| Package: | Tape & Box (TB) |
| Part Status: | Active |
| Capacitance: | 680 pF |
| Tolerance: | ±5% |
| Voltage - Rated: | 630V |
| Temperature Coefficient: | U2J |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Features: | - |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Applications: | Automotive |
| Failure Rate: | - |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | Radial |
| Size / Dimension: | 0.217" Dia x 0.124" L (5.50mm x 3.15mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Thickness (Max): | - |
| Lead Spacing: | 0.197" (5.00mm) |
| Lead Style: | Straight |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of RCE7U2J681J2M1H03A is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CAP CER 2700PF 25V X7R 1210
CAP CER 0.1UF 100V X7R 1206
CAP CER 4700PF 100V X7R 1812
CAP CER 680PF 630V U2J RADIAL
CAP CER 3PF 25V NP0 0805
IC MCU 16/32B 62KB FLASH 40LFCSP
IC COMPARATOR R-R 8-UMAX