
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | LLA |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Capacitance: | 0.047 µF |
| Tolerance: | ±20% |
| Voltage - Rated: | 25V |
| Temperature Coefficient: | X7R |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Features: | Low ESL (Multi-Terminal) |
| Ratings: | - |
| Applications: | General Purpose |
| Failure Rate: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount, MLCC |
| Package / Case: | 0805 (2012 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Thickness (Max): | 0.037" (0.95mm) |
| Lead Spacing: | - |
| Lead Style: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of LLA219R71E473MA01K is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CAP CER 300PF 50V C0G/NP0 0603
CAP CER 0.047UF 1KV X7R 2225
CAP CER 1UF 50V Z5U AXIAL
CAP CER 0.047UF 25V X7R 0805
CAP CER 0.022UF 251V Y5V 1206
CAP CER 18PF 250V C0G/NP0 RADIAL
SMA-SP/N-SJB G142 18I