
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | VJ OMD |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Capacitance: | 0.015 µF |
| Tolerance: | ±10% |
| Voltage - Rated: | 100V |
| Temperature Coefficient: | C0G, NP0 |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Features: | Soft Termination, High Voltage |
| Ratings: | - |
| Applications: | Boardflex Sensitive |
| Failure Rate: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount, MLCC |
| Package / Case: | 2220 (5750 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.226" L x 0.200" W (5.74mm x 5.08mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Thickness (Max): | 0.086" (2.18mm) |
| Lead Spacing: | - |
| Lead Style: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 4000 |
Current price of VJ2220A153KBBAT4X is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CAP CER 0.068UF 250V X7R 2225
CAP CER 33PF 1.2KV C0G/NP0 1210
CAP CER 470PF 25V X7R 0402
CAP CER 0.015UF 100V NP0 2220
CAP CER 2200PF 1.2KV X7R 1825
CONN RCPT MALE 7POS GOLD CRIMP
WRISTBAND TYVEK 1IN WIDE DAYGLOW