
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | FlexiCap™ |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Capacitance: | 0.012 µF |
| Tolerance: | ±5% |
| Voltage - Rated: | 200V |
| Temperature Coefficient: | X7R (2R1) |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Features: | Soft Termination |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Applications: | Automotive, Boardflex Sensitive |
| Failure Rate: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount, MLCC |
| Package / Case: | 1210 (3225 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Thickness (Max): | 0.079" (2.00mm) |
| Lead Spacing: | - |
| Lead Style: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 16000 |
Current price of 1210Y2000123JER is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CAP CER 1.5UF 100V X7R 1825
CAP CER 4.7PF 50V C0G/NP0 0805
CAP CER 0603 2PF 50V ULTRA STABL
CAP CER .012UF 200V X7R 1210
XTAL OSC PROG XO CMOS 3.3V 50PPM
RESISTOR POWER ADJ 9K OHM 12W
LENS ASSY 1POS 21.6MM ROUND