
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | AUTO-150C-(CxxxxC-AUTO) |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Capacitance: | 5.1 pF |
| Tolerance: | ±0.25pF |
| Voltage - Rated: | 25V |
| Temperature Coefficient: | X8R |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 150°C |
| Features: | Low ESL, High Temperature |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Applications: | Automotive |
| Failure Rate: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount, MLCC |
| Package / Case: | 0805 (2012 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Thickness (Max): | 0.035" (0.88mm) |
| Lead Spacing: | - |
| Lead Style: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 4000 |
Current price of C0805C519C3HACAUTO is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CAP CER 4.3PF 100V C0G/NP0 0805
CAP CER 0.022UF 100V X7R 2225
CAP CER MLCC
CAP CER 0805 5.1PF 25V ULTRA STA
CRYSTAL 32.0000MHZ 18PF SMD
20G 1.25" HIGH PRECISION FLEXIBL
LED WHITE YELLOW DIFFUSED SMD