
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SMD Comm X8R HT150C |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Capacitance: | 4300 pF |
| Tolerance: | ±5% |
| Voltage - Rated: | 25V |
| Temperature Coefficient: | X8R |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 150°C |
| Features: | Low ESL, High Temperature |
| Ratings: | - |
| Applications: | General Purpose |
| Failure Rate: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount, MLCC |
| Package / Case: | 1210 (3225 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Thickness (Max): | 0.035" (0.88mm) |
| Lead Spacing: | - |
| Lead Style: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 4000 |
Current price of C1210C432J3HAC7800 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CAP CER 6.8PF 50V C0G/NP0 1210
CAP CER 27PF 5KV C0G/NP0 1812
CAP CER 0.056UF 63V X7R 1210
CAP CER 1210 4.3NF 25V ULTRA STA
CAP CER 1.5UF 25V X5R RADIAL
CONN RCPT MALE 41P GOLD SLDR CUP
PRECISION DIFFERENTIAL AMPLIFIER