
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | GRM |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Capacitance: | 9 pF |
| Tolerance: | ±0.5pF |
| Voltage - Rated: | 50V |
| Temperature Coefficient: | C0G, NP0 |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Features: | - |
| Ratings: | - |
| Applications: | General Purpose |
| Failure Rate: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount, MLCC |
| Package / Case: | 0201 (0603 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Thickness (Max): | 0.013" (0.33mm) |
| Lead Spacing: | - |
| Lead Style: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 15000 | ||
| 30000 |
Current price of GRM0335C1H9R0DA01D is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CAP CER 100PF 100V C0G/NP0 0805
CAP CER 330PF 500V X7R 1210
CAP CER 1500PF 5KV X7R 2220
CAP CER 9PF 50V NP0 0201
CAP CER 0402 10PF 25V ULTRA STAB
BOARD EVALAUTION FOR ADE7754
HIGH VOLTAGE LED SERIES CHIP ON