
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | D |
| Package: | Tape & Box (TB) |
| Part Status: | Active |
| Capacitance: | 2200 pF |
| Tolerance: | ±10% |
| Voltage - Rated: | 100V |
| Temperature Coefficient: | Y5P (B) |
| Operating Temperature: | -30°C ~ 125°C |
| Features: | - |
| Ratings: | - |
| Applications: | General Purpose |
| Failure Rate: | - |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | Radial, Disc |
| Size / Dimension: | 0.256" Dia (6.50mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Thickness (Max): | - |
| Lead Spacing: | 0.098" (2.50mm) |
| Lead Style: | Straight |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 20000 |
Current price of D222K25Y5PH6UL2R is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CAP CER 4700PF 63V C0G/NP0 1210
CAP CER 0.015UF 50V X7R 1210
CAP CER 3300PF 1.2KV X7R 1812
CAP CER 2200PF 100V Y5P RADIAL
CAP CER X7R 0805
CAP CER 1000PF 630V NPO 1206
EDGE TYPE LIGHTS 90X90MM BLUE