
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | KY |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Last Time Buy |
| Capacitance: | 2200 pF |
| Tolerance: | ±20% |
| Voltage - Rated: | 250VAC |
| Temperature Coefficient: | E |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Features: | - |
| Ratings: | X1, Y2 |
| Applications: | Safety |
| Failure Rate: | - |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | Radial, Disc |
| Size / Dimension: | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.433" (11.00mm) |
| Thickness (Max): | - |
| Lead Spacing: | 0.295" (7.50mm) |
| Lead Style: | Formed Leads |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10 | ||
| 100 | ||
| 500 | ||
| 1000 | ||
| 2500 | ||
| 5000 |
Current price of DE2E3KY222MA3BM02F is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CAP CER 39PF 50V C0G/NP0 1206
CAP CER 2200PF 500V X7R 1812
CAP CER 0.018UF 2KV X7R 2225
CAP CER 2200PF 250VAC RADIAL
DIODE RECT 1600V 200A D2 PAC
CONN HEADER SMD 48POS 2.54MM
CAP CER 4700PF 16V X7R 0402