
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | GoldMax 300 Comm X7R |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Capacitance: | 0.1 µF |
| Tolerance: | ±10% |
| Voltage - Rated: | 100V |
| Temperature Coefficient: | X7R |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Features: | - |
| Ratings: | - |
| Applications: | General Purpose |
| Failure Rate: | - |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | Radial |
| Size / Dimension: | 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.260" (6.60mm) |
| Thickness (Max): | - |
| Lead Spacing: | 0.200" (5.08mm) |
| Lead Style: | Formed Leads |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of C322C104K1R5TA7303 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CAP CER 5.1PF 150V C0G/NP0 0603
CAP CER 0.1UF 100V Z5U AXIAL
CAP CER 0.033UF 6.3V X7R 0603
CAP CER 0.1UF 100V X7R RADIAL
CAP CER 0402 91PF 25V ULTRA STAB
CONN PLUG MALE 13POS GOLD CRIMP
CRYSTAL 40.0000MHZ 18PF SMD