
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SpinGuard® SA |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Capacitance: | 10 pF |
| Tolerance: | ±0.5pF |
| Voltage - Rated: | 200V |
| Temperature Coefficient: | C0G, NP0 |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Features: | - |
| Ratings: | - |
| Applications: | General Purpose |
| Failure Rate: | - |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | Axial |
| Size / Dimension: | 0.100" Dia x 0.170" L (2.54mm x 4.32mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Thickness (Max): | - |
| Lead Spacing: | - |
| Lead Style: | Straight |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 7500 |
Current price of SA102A100DAR is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CAP CER 5600PF 16V X7R 0805
CAP CER 1500PF 100V X8R 0402
CAP CER 0.1UF 16V X7R 0603
CAP CER 10PF 200V NP0 AXIAL
CAP CER 0.1UF 25V X7R 1808
SQUARE FLANGE RECETACLE
HARDWARE CORD WRAP