
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CL |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Capacitance: | 0.022 µF |
| Tolerance: | ±10% |
| Voltage - Rated: | 50V |
| Temperature Coefficient: | X7R |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Features: | Open Mode |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Applications: | Automotive |
| Failure Rate: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount, MLCC |
| Package / Case: | 0805 (2012 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Thickness (Max): | 0.028" (0.70mm) |
| Lead Spacing: | - |
| Lead Style: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 4000 | ||
| 8000 | ||
| 12000 |
Current price of CL21B223KB6WPNC is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CAP CER 820PF 250V C0G/NP0 1812
CAP CER 0.012UF 200V X7R 1812
CAP CER 1206 56PF 16V ULTRA STAB
CAP CER 0.022UF 50V X7R 0805
CAP CER 2.7PF 25V NP0 0402
XTAL OSC XO 155.52MHZ 3.3V LVPEC
LED WARM WHITE, 2014 PLCC2, 154