
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | GoldMax 300 Comm C0G |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Capacitance: | 5100 pF |
| Tolerance: | ±5% |
| Voltage - Rated: | 25V |
| Temperature Coefficient: | C0G, NP0 |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Features: | Low ESL |
| Ratings: | - |
| Applications: | General Purpose |
| Failure Rate: | - |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | Radial |
| Size / Dimension: | 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.290" (7.36mm) |
| Thickness (Max): | - |
| Lead Spacing: | 0.100" (2.54mm) |
| Lead Style: | Straight |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 500 |
Current price of C320C512J3G5TA is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CAP CER 0.47UF 50V Y5V 1206
CAP CER 1UF 10V X5R 0805
CAP CER 1206 6.8PF 16V ULTRA STA
CAP CER 330PF 1KV X7R 1210
CAP CER 0.012UF 25V X7R 1206
CAP CER 5100PF 25V C0G/NP0 RAD
CAP CER 1206 390PF 25V ULTRA STA