
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | C |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Not For New Designs |
| Capacitance: | 0.33 µF |
| Tolerance: | ±20% |
| Voltage - Rated: | 630V |
| Temperature Coefficient: | X7T |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Features: | - |
| Ratings: | - |
| Applications: | General Purpose |
| Failure Rate: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount, MLCC |
| Package / Case: | 2220 (5750 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Thickness (Max): | 0.087" (2.20mm) |
| Lead Spacing: | - |
| Lead Style: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 500 | ||
| 1000 |
Current price of C5750X7T2J334M200KC is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CAP CER 120 PF 100V NP0(C0G) 121
CAP CER 1.8UF 50V X7R 1812
CAP CER 1.8UF 16V X7R 2225
CAP CER 0.33UF 630V X7T 2220
CAP CER 0603 1.6PF 50V ULTRA STA
CAP CER 0.015UF 1KV Z5U RADIAL
CABLE ASSEMBLY FIBER OPTIC