
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | VJ OMD |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Capacitance: | 680 pF |
| Tolerance: | ±10% |
| Voltage - Rated: | 630V |
| Temperature Coefficient: | C0G, NP0 |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Features: | Soft Termination, High Voltage |
| Ratings: | - |
| Applications: | Boardflex Sensitive |
| Failure Rate: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount, MLCC |
| Package / Case: | 1808 (4520 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.186" L x 0.080" W (4.72mm x 2.03mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Thickness (Max): | 0.086" (2.18mm) |
| Lead Spacing: | - |
| Lead Style: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 20000 |
Current price of VJ1808A681KBLAT4X is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CAP CER 0805 1.5NF 25V X7R 10%
CAP CER 300PF 25V C0G/NP0 AXIAL
CAP CER 0.82UF 50V X7R 2225
CAP CER 680PF 630V NP0 1808
CAP CER 1.2UF 10V X7R 1825
CRYSTAL 37.4000MHZ 6PF SMD
PMI .250" LED 24V TAB DIFF GREEN