
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Capacitance: | 2200 pF |
| Tolerance: | ±5% |
| Voltage - Rated: | 500V |
| Temperature Coefficient: | C0G, NP0 |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Features: | - |
| Ratings: | - |
| Applications: | General Purpose |
| Failure Rate: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount, MLCC |
| Package / Case: | 1812 (4532 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.180" L x 0.126" W (4.57mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Thickness (Max): | 0.040" (1.02mm) |
| Lead Spacing: | - |
| Lead Style: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 | ||
| 2000 |
Current price of 18127A222JAT2A is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CAP CER 1500PF 630V X7R 1210
CAP CER 0.022UF 630V X7R 1210
CAP CER MLCC
CAP CER 2200PF 500V NP0 1812
CONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP
DATA STORAGE MODULE ETHERNET