
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | AUTO-150C-(CxxxxC-AUTO) |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Capacitance: | 5.1 pF |
| Tolerance: | ±0.1pF |
| Voltage - Rated: | 100V |
| Temperature Coefficient: | X8R |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 150°C |
| Features: | Low ESL, High Temperature |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Applications: | Automotive |
| Failure Rate: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount, MLCC |
| Package / Case: | 1210 (3225 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Thickness (Max): | 0.035" (0.88mm) |
| Lead Spacing: | - |
| Lead Style: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 4000 |
Current price of C1210C519B1HACAUTO is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CAP CER 0.039UF 63V X7R 0805
CAP CER 0.056UF 63V X7R 1210
CAP CER 1210 3NF 100V ULTRA STAB
CAP CER 1210 5.1PF 100V ULTRA ST
CAP CER 0603 56PF 10V ULTRA STAB
XTAL OSC XO 575.0000MHZ CML SMD
RES SMD 45.3 OHM 0.5% 1/8W 0805