
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | AxiMax 400 Comm Z5U |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Capacitance: | 0.22 µF |
| Tolerance: | ±20% |
| Voltage - Rated: | 100V |
| Temperature Coefficient: | Z5U |
| Operating Temperature: | 10°C ~ 85°C |
| Features: | - |
| Ratings: | - |
| Applications: | General Purpose |
| Failure Rate: | - |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | Axial |
| Size / Dimension: | 0.150" Dia x 0.400" L (3.81mm x 10.16mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Thickness (Max): | - |
| Lead Spacing: | - |
| Lead Style: | Straight |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2500 | ||
| 5000 | ||
| 12500 | ||
| 25000 | ||
| 62500 |
Current price of C440C224M1U5TA7200 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CAP CER 0.56UF 25V X7R 1210
CAP CER 6.8PF 25V C0G/NP0 RADIAL
CAP CER 390PF 250V X7R 2220
CAP CER 1812 510PF 100V ULTRA ST
CAP CER 0.22UF 100V Z5U AXIAL
CAP CER 3.1PF 50V NP0 0402
XTAL OSC XO 27.0000MHZ HCMOS SMD