
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SMD Comm X8R HT150C Flex |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Capacitance: | 15 pF |
| Tolerance: | ±1% |
| Voltage - Rated: | 25V |
| Temperature Coefficient: | X8R |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 150°C |
| Features: | Low ESL, Soft Termination, High Temperature |
| Ratings: | - |
| Applications: | Boardflex Sensitive |
| Failure Rate: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount, MLCC |
| Package / Case: | 1210 (3225 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.130" L x 0.102" W (3.30mm x 2.60mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Thickness (Max): | 0.039" (0.98mm) |
| Lead Spacing: | - |
| Lead Style: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 4000 |
Current price of C1210X150F3HAC7800 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CAP CER 8.2PF 50V NPO 0402
CAP CER 0.056UF 16V Y5V 0603
CAP CER MLCC
CAP CER 1210 15PF 25V ULTRA STAB
CAP CER 0.018UF 1KV X7R 1825
CONN SMA JACK PNL MNT
CABLE ASSEMBLY FIBER OPTIC