BZ016010BE25036BJ1
Manufacturer
Vishay / Beyschlag
VIGOR # :
Description
CAP CER 25PF 5KV
Catalog
Ceramic Capacitors
DataSheet
BZ016010BE25036BJ1 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Capacitance:25 pF
Tolerance:±10%
Voltage - Rated:5000V (5kV)