GMC21CG3R3C50NTD
Description
CAP0805 COG 3.3PF .25PF 50V
DataSheet
GMC21CG3R3C50NTD PDF
Part Status:Active
Capacitance:3.3 pF
Tolerance:±0.25pF
Voltage - Rated:50V
Temperature Coefficient:C0G, NP0
Operating Temperature:-55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max):-
Thickness (Max):0.055" (1.40mm)