
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | GJM |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Capacitance: | 2.6 pF |
| Tolerance: | ±0.1pF |
| Voltage - Rated: | 25V |
| Temperature Coefficient: | C0G, NP0 |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Features: | High Q, Low Loss |
| Ratings: | - |
| Applications: | RF, Microwave, High Frequency |
| Failure Rate: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount, MLCC |
| Package / Case: | 0201 (0603 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Thickness (Max): | 0.013" (0.33mm) |
| Lead Spacing: | - |
| Lead Style: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 15000 | ||
| 30000 |
Current price of GJM0335C1E2R6BB01D is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CAP CER 330PF 50V C0G/NP0 1812
CAP CER 0.033UF 100V X7R 1210
CAP CER 0.082UF 100V X7R RADIAL
CAP CER 2.6PF 25V NP0 0201
CAP CER 0.1UF 100V X8R 1206
CAP CER 680PF 100V C0G/NP0 0805
CONNECTOR