
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | GoldMax 300 Comm C0G |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Capacitance: | 13 pF |
| Tolerance: | ±5% |
| Voltage - Rated: | 250V |
| Temperature Coefficient: | C0G, NP0 |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Features: | Low ESL |
| Ratings: | - |
| Applications: | General Purpose |
| Failure Rate: | - |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | Radial |
| Size / Dimension: | 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.260" (6.60mm) |
| Thickness (Max): | - |
| Lead Spacing: | 0.200" (5.08mm) |
| Lead Style: | Formed Leads |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2500 |
Current price of C322C130JAG5TA7301 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CAP CER 15PF 200V X7R 1808
CAP CER 0402 3.6PF 16V ULTRA STA
CAP CER 10000PF 250V X7R 1210
CAP CER 1000PF 16V X7R 0402
CAP CER 1206 200PF 10V ULTRA STA
CAP CER 13PF 250V C0G/NP0 RADIAL
OSC XO 33MHZ 3.3V HCMOS