
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | GoldMax 300 Comm C0G |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Capacitance: | 430 pF |
| Tolerance: | ±10% |
| Voltage - Rated: | 25V |
| Temperature Coefficient: | C0G, NP0 |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Features: | Low ESL |
| Ratings: | - |
| Applications: | General Purpose |
| Failure Rate: | - |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | Radial |
| Size / Dimension: | 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.300" (7.62mm) |
| Thickness (Max): | - |
| Lead Spacing: | 0.200" (5.08mm) |
| Lead Style: | Formed Leads |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 500 |
Current price of C328C431K3G5TA is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
SFTY 1808 330PF X2 250 C0G 5%
CAP CER 1206 150PF 16V ULTRA STA
CAP CER 1206 16PF 10V ULTRA STAB
CAP CER 120PF 2KV NP0 1808
CAP CER 1800PF 500V X7R 1206
CAP CER RAD 430PF 25V C0G 10%
CAP CER 22PF 100V BP 0805