
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | A |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Capacitance: | 12 pF |
| Tolerance: | ±5% |
| Voltage - Rated: | 100V |
| Temperature Coefficient: | C0G, NP0 |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Features: | - |
| Ratings: | - |
| Applications: | General Purpose |
| Failure Rate: | - |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | Axial |
| Size / Dimension: | 0.098" Dia x 0.150" L (2.50mm x 3.80mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Thickness (Max): | - |
| Lead Spacing: | - |
| Lead Style: | Straight |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 14000 |
Current price of A120J15C0GH5TAA is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CAP CER 1206 910PF 100V ULTRA ST
CAP CER 0.018UF 500V X7R 1825
CAP CER 1812 10NF 50V ULTRA STAB
CAP CER 10UF 16V X5R 0805
CAP CER 12PF 100V C0G/NP0 AXIAL
CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
CONN RCPT MALE 30POS GOLD SOLDER