ERB32Q5C2H2R4CDX1L
Description
CAP CER 2.4PF 500V C0G/NP0 1210
DataSheet
ERB32Q5C2H2R4CDX1L PDF
Part Status:Obsolete
Capacitance:2.4 pF
Tolerance:±0.25pF
Voltage - Rated:500V
Temperature Coefficient:C0G, NP0
Operating Temperature:-55°C ~ 125°C
Package / Case:1210 (3225 Metric)
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):-
Thickness (Max):0.067" (1.70mm)