
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | GRM |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Obsolete |
| Capacitance: | 9.3 pF |
| Tolerance: | ±0.5pF |
| Voltage - Rated: | 100V |
| Temperature Coefficient: | U2J |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Features: | - |
| Ratings: | - |
| Applications: | General Purpose |
| Failure Rate: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount, MLCC |
| Package / Case: | 0603 (1608 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Thickness (Max): | 0.035" (0.90mm) |
| Lead Spacing: | - |
| Lead Style: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of GRM1887U2A9R3DZ01D is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CAP CER 1500PF 3KV X7R 1825
CAP CER 2200PF 100V BP 1210
CAP CER 0.56PF 200V NP0 0805
CAP CER 2200PF 25V U2J 0402
CAP CER 68000 PF 100V X7R 1210 P
CAP CER 680PF 1KV X7R 1210
CAP CER 9.3PF 100V U2J 0603