
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | C900AC SFTY X1-400 Y2-250 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Obsolete |
| Capacitance: | 22 pF |
| Tolerance: | ±5% |
| Voltage - Rated: | 400VAC |
| Temperature Coefficient: | C0G, NP0 |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Features: | - |
| Ratings: | X1, Y2 |
| Applications: | Safety |
| Failure Rate: | - |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | Radial, Disc |
| Size / Dimension: | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Thickness (Max): | - |
| Lead Spacing: | 0.394" (10.00mm) |
| Lead Style: | Straight |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of C911U220JYNDAAWL45 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CAP CER 0805 15NF 63V X7R 20%
CAP CER 43PF 50V NP0 0201
CAP CER 1.6PF 500V 1111
RES 34 OHM 1% 2W 2512
CONN PLUG FMALE 100POS CRIMP
CONN RCPT FMALE 53POS CRIMP
CAP CER 22PF 400VAC C0G/NP0 RAD