
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CK45 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Obsolete |
| Capacitance: | 1500 pF |
| Tolerance: | -20%, +80% |
| Voltage - Rated: | 1000V (1kV) |
| Temperature Coefficient: | E |
| Operating Temperature: | -25°C ~ 105°C |
| Features: | High Voltage |
| Ratings: | - |
| Applications: | General Purpose |
| Failure Rate: | - |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | Radial, Disc |
| Size / Dimension: | 0.217" Dia (5.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.374" (9.50mm) |
| Thickness (Max): | - |
| Lead Spacing: | 0.197" (5.00mm) |
| Lead Style: | Formed Leads - Kinked |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of CK45-E3AD152ZYNN is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CAP CER 100PF 4V X6S 01005
CAP CER 22UF 25V X5S 1812
CAP CER 0.47UF 6.3V X7R 0603
CAP CER 1500PF 1KV RADIAL
LAMP LED 6VAC 22 SERIES YELLOW
CABLE FIBER OPTIC