
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Ceralam® MA |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Capacitance: | 3 pF |
| Tolerance: | ±0.25pF |
| Voltage - Rated: | 200V |
| Temperature Coefficient: | C0G, NP0 |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Features: | - |
| Ratings: | - |
| Applications: | General Purpose |
| Failure Rate: | - |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | Axial |
| Size / Dimension: | 0.090" Dia x 0.160" L (2.29mm x 4.07mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Thickness (Max): | - |
| Lead Spacing: | - |
| Lead Style: | Straight |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of MA102A3R0CAA is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CAP CER 1000PF 100V BP 1206
CAP CER 10UF 10V Y5V 1206
CAP CER MLCC
CAP CER 3PF 200V NP0 AXIAL
SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V
IC REG LINEAR 4V 700MA SOT89-5
OM4 12-FIBER INDOOR SMALL DIAMET