
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tray |
| Part Status: | Obsolete |
| Capacitance: | 15 pF |
| Tolerance: | ±5% |
| Voltage - Rated: | 50V |
| Temperature Coefficient: | C0H |
| Operating Temperature: | -25°C ~ 85°C |
| Features: | - |
| Ratings: | - |
| Applications: | General Purpose |
| Failure Rate: | - |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | Axial |
| Size / Dimension: | 0.087" Dia x 0.126" L (2.20mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Thickness (Max): | - |
| Lead Spacing: | - |
| Lead Style: | Straight |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of UP050CH150J-A-B is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CAP CER 2200PF 2KV RADIAL
CAP CER 15PF 2KV NP0 1808
CAP CER 75PF 100V BP 0805
CAP CER 1.5PF 1KV NP0 1111
CAP CER 15PF 50V C0H AXIAL
CONN RCPT MALE 6POS SILVER SLDR