
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | GoldMax 300 Comm X7R |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Obsolete |
| Capacitance: | 0.033 µF |
| Tolerance: | ±10% |
| Voltage - Rated: | 50V |
| Temperature Coefficient: | X7R |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Features: | - |
| Ratings: | - |
| Applications: | General Purpose |
| Failure Rate: | - |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | Radial |
| Size / Dimension: | 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.200" (5.08mm) |
| Thickness (Max): | - |
| Lead Spacing: | 0.200" (5.08mm) |
| Lead Style: | Formed Leads |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of C317C333K5R5CA is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CAP CER 0402 27PF 25V ULTRA STAB
CAP CER 22PF 500V 1111
CAP CER 0.027UF 50V X7R 1206
CAP CER 0.033UF 50V X7R RADIAL
CIRCULAR
CONN RCPT FMALE 23POS GOLD CRIMP
FIBER OPTC CBL MTP-MTP SGL 18.3M