
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | M |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Capacitance: | 0.015 µF |
| Tolerance: | ±20% |
| Voltage - Rated: | 25V |
| Temperature Coefficient: | X5R |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 85°C |
| Features: | - |
| Ratings: | - |
| Applications: | SMPS Filtering |
| Failure Rate: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount, MLCC |
| Package / Case: | 0402 (1005 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Thickness (Max): | 0.026" (0.65mm) |
| Lead Spacing: | - |
| Lead Style: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10000 |
Current price of TMK105BJ153MV-F is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CAP CER X7R 0201
CAP CER 39PF 100V BP 1206
CAP CER 2.6PF 50V NP0 0402
CAP CER 220PF 100V BP 1805
CAP CER 0.015UF 25V X5R 0402
IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8SOIC
4 FIBER PLENUM 62.5UM NON-RIBBON