
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | RDE |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Obsolete |
| Capacitance: | 1000 pF |
| Tolerance: | ±10% |
| Voltage - Rated: | 100V |
| Temperature Coefficient: | X7R |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Features: | - |
| Ratings: | - |
| Applications: | General Purpose |
| Failure Rate: | - |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | Radial |
| Size / Dimension: | 0.157" L x 0.098" W (4.00mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Thickness (Max): | - |
| Lead Spacing: | - |
| Lead Style: | Formed Leads |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of RDER72A102K0S1C03A is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CAP CER 15PF 16V NP0 0402
CAP CER 5.1PF 100V NP0 0805
CAP CER 5.5PF 50V C0G/NP0 0402
CAP CER 1000PF 100V X7R RADIAL
IC MCU 16BIT 512KB FLASH 44VTLA
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB