
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | DEA |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Obsolete |
| Capacitance: | 33 pF |
| Tolerance: | ±5% |
| Voltage - Rated: | 2000V (2kV) |
| Temperature Coefficient: | SL |
| Operating Temperature: | -25°C ~ 125°C |
| Features: | High Voltage |
| Ratings: | - |
| Applications: | General Purpose |
| Failure Rate: | - |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | Radial, Disc |
| Size / Dimension: | 0.177" Dia (4.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.295" (7.50mm) |
| Thickness (Max): | - |
| Lead Spacing: | 0.197" (5.00mm) |
| Lead Style: | Straight |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of DEA1X3D330JC1B is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CAP CER 2200PF 2KV RADIAL
CAP CER 47UF 6.3V X5R 1210
CAP CER 4.7UF 25V Y5V RADIAL
CAP CER 1206 240PF 25V ULTRA STA
1.5" DIA INCREMENTAL ENCODER 6MM
CAP CER 33PF 2KV SL RADIAL
IE-MINIMC MODULE, TP-TX/FX-CWDM-